Choinka na tkaninie - alternatywa świątecznego drzewka

fot. IKEA

Spośród często kuriozalnych pomysłów na alternatywne świąteczne drzewko ten podoba mi się najbardziej. Życzę Wam więc udanych Świąt z choinką 2D. 

Pisma poradnicze i blogerki z całego świata prezentują przed Świętami tyle pomysłów na "choinkę inaczej", że aż trudno się połapać. Ale wizja zbijania drzewka z listewek lub układania jej z ołówków nie każdemu się uśmiecha. Trzeba przecież piec pierniki, pasztety i gotować kompoty, a nie biegać po domu z wiertarką. Koniec końców wybiegamy z mieszkania i wracamy z dorodnym świerkiem. 
Ale jest jedna alternatywna "choinka", która skradła me serce. To drzewko na tkaninie, a mówiąc dokładniej - jego sylwetka wydrukowana na materiale. Można wykorzystać swoje zdjęcie (choinka musi być sfotografowana na jasnym tle) i wydrukować w punkcie foto. Albo kupić gotową. Były dostępne w IKEA, lecz w tym roku już ich niestety nie ma. Ale wytropiłam podobne na homebook.pl.
Taką choinkę można zawiesić na ścianie (w wersji mobilnej na stojaku) czy w oknie jako zasłonę. I udekorować - lekkimi bombkami, zawieszkami czy swoją biżuterią. A kiedy się pobrudzi - wyprać. 
Życzę więc wszystkim magicznych Świąt i trafionych prezentów pod jodłą, świerkiem lub choinką 2D.


fot. IKEA

fot. homebook.pl

fot. IKEA

Komentarze

 1. Super pomysł. I mało pracochłonny. Masz rację, niektóre pomysły na choinkę inaczej są przekombinowane i powtarzają się na każdym blogu. Ten jest ok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że IKEA tak szybko zmienia ofertę :(

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz