Wycieraczki do butów - czysty zysk!

fot. wycieraczki.biz

Wraz z globalnym ociepleniem mamy zimową pluchę i błoto wnoszone do domu na podeszwach. W taką pogodę wycieraczki do butów to artykuły pierwszej potrzeby!


Wycieraczki obronią dom przed błotem, a portfel przed wydatkami - dzięki nim oszczędzisz nawet 10 zł na sprzątaniu m² podłogi!

Mają one różne ceny, czasem trudno się w nich połapać - zwłaszcza, gdy zamawiasz wycieraczki na wymiar. Na szczęście niektóre firmy zamieszczają kalkulatory i samemu można wyliczyć cenę.   

Jakie wycieraczki wybrałam? Do wiatrołapu - na gumowym podkładzie, a na zewnątrz - bardzo trwałą z kraty stalowej. Pan, który ją montował zażartował na koniec - do zobaczenia za 100 lat :) 
A ja na koniec radzę też zajrzeć tutaj, gdzie znajdziecie przepis na pomocnicę wycieraczki - miotłę. 

fot. wycieraczki.biz

Gdyby jednak do do

Komentarze

 1. Za długo zwlekaliśmy z zakupem wycieraczki, co najbardziej dawało się odczuć właśnie w deszczowe dni. U nas sprawdza się najzwyklejsza naturalna, ze skandynawskiej sieciówki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mieszkam w potwornie zabłoconej okolicy, bo są same drogi ziemne. To bardzo ładne i eko rozwiązanie, ale solidna wycieraczka jest obowiązkowa!

   Usuń
 2. My mamy dwie jedna przed wejściem a druga za drzwiami. Choć w blokach nie na tyle błota to i tak się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, w blokach macie łatwiej, bo tam wycieraczki co krok :)

   Usuń
 3. Mieszkam w bloku i mam taką z sieciówki przed drzwiami. Jak było w tamtym roku dużo śniegu, to w przedpokoju przydawała się również specjalna podkładka na buty.

  OdpowiedzUsuń
 4. My na zenątrz tez wbudowaną metalową. Jestem zachwycona. super się sprawdza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, bardzo skuteczna i wpuszczona w posadzkę świetnie wygląda :)

   Usuń

Publikowanie komentarza