Prezent dla ogrodnika - złote łańcuszki Murrano z florystycznym detalem
Moja mama, zapalona ogrodniczka, klika dni temu skończyła 60 lat! Długo myślałam nad prezentem... Aż wreszcie wręczyłam jej złoty łańcuszek Murrano z roślinnym akcentem. Jakim? Przeczytajcie ten post. Mama najchętniej zamieszkałaby w ogrodzie i spędzała tam czas od świtu do zmierzchu, w czapce bejsbolówce, starych dżinsach i gumowych rękawiczkach. Ale od czasu do czasu lubi wyjść "na miasto" i zadać szyku. 

Mama kocha biżuterię, ale raczej prostą, minimalistyczną i koniecznie złotą. Dlatego w tym roku postanowiłam jej podarować złoty łańcuszek Murrano  z florystycznym akcentem w postaci złotej zawieszki - koniczynki. 


I wiecie co? Mama była zachwycona! A złoty łańcuszek Murrano z koniczynką stale połyskuje na jej szyi - na co dzień i od święta :-) Postanowiłam się tym z Wami podzielić. Bo w sumie złoty łańcuszek to świetny pomysł na prezent dla eleganckiej ogrodniczki.Złoty łańcuszek Murrano - do wyboru, do koloru


Złote łańcuszki Murrano dostępne są w dowolnych grubościach i splotach. Wśród nich znajdziesz łańcuszki dedykowane i kobietom, i mężczyznom. Pierwsze są delikatniejsze, o lekko skręcanej strukturze. Dla panów polecane są grubsze, bardziej okazałe sploty, z płaskimi, wydłużonymi ogniwami. 
Każdy łańcuszek wyposażony jest w bezpieczne zapięcie typu karabińczyk i jest zapakowany w dołączone do zestawu ozdobne pudełko (na życzenie klienta z tabliczką z wygrawerowanym tekstem). 
Złote łańcuszki Murrano oferowane są w długościach od 38 do 55 cm, wszystkie wykonane zostały z prób 333 i 585 drogocennego kruszcu, potwierdzonych certyfikowanymi metkami jubilerskimi zatwierdzonymi przez Polski Urząd.


Złoty łańcuszek Murrano - stwórz swoją historię

Złoty łańcuszek często noszony jest bez zawieszki - na pierwszy plan wysuwa się wtedy jego jakość i sposób łączenia splotu. Decydując się na zawieszkę warto wiedzieć, że niezręcznie będzie wyglądać wydłużona zawieszka na krótkim łańcuszku, zaś mała na długim łańcuszku stanie się mało widoczna.  
Sam złoty łańcuszek Murrano (bez zawieszki) może być propozycją dla energetycznej osoby, pragnącej samodzielnie stworzyć swoją historię, zamanifestować światu własne „ja”. Niech samodzielnie dobierze zawieszkę do łańcuszka, kreując autorką biżuteryjną ozdobę. 
Miłośnicy kotów z pewnością zachwycą się wizerunkiem mruczka, wędkarze - złotą rybką, a ogrodniczki pokroju mojej mamy - koniczynką, listkiem, czereśnią czy innym florystycznym akcentem. Moja mama już planuje dokupić czereśnię. Wcale jej się nie dziwię, bo jest śliczna!


Żeby kupić złoty łańcuszek Murrano nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy zamówić prezent na stronie murrano.pl., w dodatku z drobną niespodzianką, którą można wybrać ze specjalnej listy. 
fot. murrano.pl

Komentarze

 1. Piękny prezent, łańcuszek prezentuje się bardzo ładnie. Fajnie, że można zamówić on line i do tego jeszcze z niespodzianką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo delikatne i eleganckie

  OdpowiedzUsuń
 3. Niewiem czy tylko ogrodnika :-) uwielbiam biżuterię z motywem drzewa :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealne dla ogrodnika, masz rację. Kocham naturę i myślę, że to również coś dla mnie. Ta biżuteria jest przepiękna!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza