Wiosenny spacer


Dziś zapraszam na krótki spacer po moim ogrodzie. Póki co jest niebiesko-różowo-fioletowo... Ale już pojawiają się kolorowe akcenty. Będzie się działo! 

Kwitną jeszcze krokusy, zaczynają kwitnienie pierwiosnki, hiacynty, cebulice, narcyzy i oczywiście fiołki. Miodunki, stokrotki, wierzby też już poczuły wiosnę. Nie kwitnie magnolia gwiaździsta - może jeszcze za wcześnie?
I krokusy...


Oraz wierzba i pies Nugat :)
Komentarze

 1. Piesek Nugat kwitnie najbardziej:) Bardzo piękny ogród masz Aldonko. Przydałoby się więcej zdjęć o większej perspektywie, żeby go sobie móc w całości zwizualizować:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Iwonko, masz rację - ogrodu na tych zdjęciach raczej nie widać. Ale zrobiłam to celowo, ponieważ wczesną wiosną nie wygląda on najlepiej. Nie ma jeszcze liści, większość bylin siedzi pod ziemią, trawnik też jest byle jaki. Z szerszymi kadrami wolę jeszcze poczekać, aż wszystko się zazieleni i rozkwitnie. A teraz cieszę się tym, co jest - wiosennymi kwiatami :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ wiosennie u Ciebie! Teraz jest bardzo fajna pora roku, kiedy wokół tyle fantastycznych kolorów i pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się błyskawicznie zmienia, codziennie jest inaczej. Krokusów już nie ma, tulipany ledwo zipią, ale kwitną różaneczniki. Czekam na miniaturowe bzy i czosnki ozdobne - może strzelę któregoś dnia foty i zaproszę na kolejny spacer :)

   Usuń
  2. W takim razie czekam na kolejną super fajną fotograficzną podróż :)

   Usuń

Prześlij komentarz